Çağrı Merkezi: 90 533 207 62 68

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerimiz, fotoğraftakilerle birebir aynıdır. Profesyonel bir ajans tarafından çekilen fotoğraflar, firmamızın denetimi altında gerçekleştirilmiştir. Hiçbir durumda renk veya model farklılığı söz konusu değildir. Fotoğraftaki ürün ile gönderilen ürün arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Siparişleriniz özenle hazırlandıktan sonra 24 saat içerisinde kargolanır. Siparişinizin teslim süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte ürün kargo firmasına teslim edildikten sonra ortalama olarak 2-3 iş günü içerisinde size teslim edilecektir.

Evet, ev, plaj ve iç giyim modellerimiz uzun ömürlüdür. Ürünlerimizin dayanıklılığını artırmak için yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Ancak, uzun ömürlü kullanım için önemli olan bir diğer faktör de doğru bakım ve yıkama talimatlarına uymaktır. Ürünlerimizi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için lütfen ürün etiketinde belirtilen yıkama talimatlarına dikkat edin. Bu talimatlara uyduğunuz sürece, ev, plaj ve iç giyim modellerimizi senelerce keyifle kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler ve doğru bakım ile ürünlerimizin ömrünü uzatmanın yanı sıra, size rahatlık ve şıklık sunmaya devam edecektir.

 
 
 

İç giyim modellerimizde Azo Tex sertifikamız bulunmaktadır, bu da demektir ki ürünlerimizde zararlı kimyasalların kullanılmadığını garanti ederiz. Ayrıca, burcumay markası olarak hassas ciltlere uygunluğu da göz önünde bulundurarak üretim yapmaktayız. Bu nedenle, iç giyim modelleri alerjik reaksiyonlara neden olma riski taşımaz. Müşterilerimizin konforu ve güvenliği her zaman önceliğimizdir.

 
 

Ev, plaj ve iç giyim ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli faktör bulunmaktadır. İlk olarak, ürünün kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Burcumay olarak, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak uzun ömürlü modelleri beğenilerinize sunuyoruz.

Ayrıca, ürünün tasarımı ve stilini kişisel tercihinize uygun olup olmadığını değerlendirmek çok önemlidir. Burcumay olarak, modayı takip ederek şık tasarımlar ile sizlerin önüne çıkıyoruz.

Bunun yanı sıra, beden uyumu da göz ardı edilmemelidir. Ev, plaj ve iç giyim modellerini almadan önce beden tablosunu kontrol etmek ve kendi ölçülerinize uygun olanı seçmek, ürünün size uygun olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır.

Son olarak, ürünün yıkama ve bakım talimatlarına dikkat etmek önemlidir. Doğru yıkama ve bakım ile ürünlerin ömrünü uzatmak mümkündür. Bu talimatları dikkatlice takip ederek, ev, plaj ve iç giyim ürünlerinizin uzun süreli kullanımını sağlayabilirsiniz.

Burcumay olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdiğimiz önemi göz önünde bulundurarak, alışveriş yaparken bu faktörlere dikkat ederek tarzınızı ve rahatlığınızı bir arada bulabilirsiniz.